ČlaniTekmeLetošnje tekmovanje začeli z zmago

1. marca, 2021

Že kar v prvem krogu nekatera presenečenja. Obeta se nam zanimiva liga.

Na Ptuju smo lahko, preko spleta, spremljali derbi kroga med Dravo Ptuj ter Veliko Nedeljo. Prvi medsebojni derbi v letošnji sezoni so, dobili gostje z Velike Nedelje s 5 zadetki prednosti. Gostujoči ekipi se je prvič uspelo »odlepiti« za 3 zadetke že v 14. minuti (7:10). Do konca prvega polčasa smo spremljali izenačeno tekmo in tako je po 30 minutah igre rezultat na semaforju kazal 15:17 v prid gostov iz Velike Nedelje.

Gostje so izjemno odprli drugi polčas in si že po 7 minutah nadaljevanja priigrali prednost 5 zadetkov. Do konca tekme se domačini nikakor niso uspeli približati gostom in tako je ob zadnjem zvoku sirene kazalo 23:28. Rokometaši Velike Nedelje so tako s težkega gostovanja odnesli prvi dve točki v novi sezoni. Najboljši strelec tekme ter gostujoče ekipe, s kar 9 zadetki, je bil Jure Lukman, medtem ko je bil pri domačinih najboljši strelec Marko Žuran s 6 goli (4/4 7m).

Copyright © 2021 RK Velika Nedelja | Izdelava Studio Alfa.