ČlaniTekmeEno ključnih gostovanj

8. maja, 2021

ROKOMET, 2. DRL, 5. krog:

Rokometaši Velike Nedelje so v četrtek odigrali zaostalo tekmo proti Kočevju in jo dobili z izidom 30 : 22 (14 : 11). Ekipa je na trenutke prikazala odlično, na trenutke pa slabo predstavo:” Res je. Proti Kočevju smo odigrali tekmo z velikimi nihanji. Na trenutke smo izgledali res dobro, na trenutke pa tako kot ne bi smeli. Ker je zmaga bila nuja smo zaigrali v krču, predvsem v 1. polčasu. V nadaljevanju smo strnili vrste v obrambi in tekmo v zadnjih desetih minutah varno pripeljali k srečnemu koncu,” je še strnil vtise po četrtkovi tekmi Aljoša Munda. V petek je ekipa opravila testiranje na koronavirus in lažji trening:” V treh dneh bomo odigrali dve tekmi, kar ni enostavo. Obenem odhajamo v goste čvrsti ekipi Jadrana, ki je v preteklem krogu v Radencih nadigrala Arcont Radgono. Skozi analizo smo poskušali tekmeca čim bolje spoznati in po videnem nas čaka eno najtežjih gostovanj v letošnji sezoni. Obe ekipi sta pri vrhu lestvice in danes bodo točke štele dvojno. Ekipa verjame v srečen konec, vendar bo potrebno odigrati še nivo višje kot proti Kočevju. Izogniti se moramo našim padcem v igri, ki se še pojavljajo na trenutke. Pričakujemo pravo čvrsto rokometno predstavo na visokem nivoju za drugoligaško konkurenco,” je še zaključil Munda. Ekipa na tekmo, ki se bo pričela ob 19.00 uri odpotuje brez poškodovanega Gašperja Cvetka in Domna Lorenčiča. Iz strani domačinov še nismo prejeli podatka, če si bo tekmo mogoče ogledati v spletnem prenosu.

Copyright © 2021 RK Velika Nedelja | Izdelava Studio Alfa.